O Polityce

Warszawa stolicą wiedzy

Zapraszamy naszych czytelników do udziału w 21. Festiwalu Nauki w Warszawie. Od 22 września przez dziesięć dni odbędzie się: 8 debat głównych, 205 lekcji festiwalowych dla szkół podstawowych i klas gimnazjalnych, 233 kluby (czyli spotkania odbywające się od poniedziałku do piątku), 5 spotkań w ramach „Wieczoru z nauką”, 39 spotkań dla najmłodszych, 232 spotkania weekendowe. Spotkania są organizowane przez ponad 100 instytucji naukowych, edukacyjnych i kulturalnych.

Tradycyjnie także POLITYKA włączyła się w popularyzację nauki, organizując w ramach Festiwalu wykład i dyskusje o wskaźnikach gospodarczych, fake newsach oraz sytuacji społeczno-politycznej w Europie i na świecie – szczegóły na stronie 61.

Polityka 38.2017 (3128) z dnia 19.09.2017; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.