O Polityce

W Warszawie o celibacie

Polityka

Czym jest celibat? Tylko bezżeństwem czy nakazem całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej? Pomaga w kapłaństwie czy powoduje frustrację duchownych, którzy nierzadko prowadzą drugie życie? Zapraszamy na debatę „Czy celibat w polskim Kościele jeszcze istnieje?”, do której przyczynkiem jest premiera książki Marcina Wójcika „Celibat. Opowieści o miłości i pożądaniu”. Autor oddaje głos księżom, ukazując ich jako ludzi z krwi i kości. W debacie udział wezmą: autor książki Marcin Wójcik; dominikanin ks.

Polityka 39.2017 (3129) z dnia 26.09.2017; Do i od Redakcji; s. 98

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.