O Polityce

Forum Przyszłości Kultury

Polityka

W warszawskim Teatrze Powszechnym 18–19 listopada odbędzie się Forum Przyszłości Kultury. W rok po Kongresie Kultury 2016 spotkamy się ponownie, by kontynuować dyskusję o kulturze, Polsce, Europie i świecie. Spróbujemy także zmierzyć się z wyzwaniem ujawnionym podczas Kongresu – brakiem wspólnej narracji umożliwiającej bycie razem w swej różnorodności i odrębności wszystkim tym, którym bliska jest wizja kultury otwartej i wolnej, autonomicznej od politycznego dyktatu, odpornej na ideologiczne toksyny i jad ksenofobii.

Polityka 40.2017 (3130) z dnia 03.10.2017; Do i od redakcji; s. 98

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.