O Polityce

Forum Przyszłości Kultury

Polityka

Zapraszamy na debaty poprzedzające listopadowe Forum Przyszłości Kultury, odbywające się w rok po Kongresie Kultury.

11 października, godz. 18.00, Warszawa, Teatr Powszechny, ul. Zamoyskiego 20, „A jeśli Jarosław Kaczyński ma rację? Zrozumieć projekt PiS”. Jarosław Kaczyński mówi wprost o rewolucji kulturowej i konieczności budowy wspólnoty narodowej, do czego służyć ma aktywna polityka kulturalna państwa. Chrześcijańskie wartości, przywiązanie do tradycji, duma z historii, patriotyzm – to kilka pojęć odnoszących się do wizji kultury i wspólnoty obecnej władzy.

Polityka 41.2017 (3131) z dnia 10.10.2017; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.