O Polityce

Przeprosiny

Polityka

W komentarzu na portalu Polityka.pl opublikowanym 19 listopada 2016 r., dotyczącym kontrowersyjnej krzyżówki z hasłem „Kto zabił Jezusa?” (odpowiedź: „Żydzi”), zawartej w podręczniku katechetycznym dla trzecioklasistów, mylnie napisałem wskutek błędu w kwerendzie, że chodzi o podręcznik autorstwa D. Krupińskiego, J. Snopka, J. Czerkawskiego, E. Kondrak, wydany nakładem zasłużonego kieleckiego wydawnictwa Jedność. W rzeczywistości chodziło o inny podręcznik, innych autorów i innego wydawnictwa.

Polityka 41.2017 (3131) z dnia 10.10.2017; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.