O Polityce

Wolność jest naszym biznesem

Jerzy Baczyński, prezes i redaktor naczelny wydawnictwa POLITYKA, otwiera obrady Światowego Kongresu Wydawców Czasopism Jerzy Baczyński, prezes i redaktor naczelny wydawnictwa POLITYKA, otwiera obrady Światowego Kongresu Wydawców Czasopism Stuart Hollis / materiały prasowe

W Londynie 9–11 października odbył się 41. Światowy Kongres FIPP – organizacji skupiającej ponad 500 wydawców czasopism z kilkudziesięciu krajów, reprezentujących różne tytuły i segmenty tematyczne i różnej wielkości wydawnictwa – od wielkich globalnych i ponadnarodowych korporacji (m.in.: National Geographic, Hearst, Axel Springer Ringier, Bloomberg), poprzez średnie firmy medialne, a na wydawcach prasy branżowej i specjalistycznej kończąc. Oprócz firm i domów wydawniczych w Kongresie wzięły też udział serwisy mobilne i internetowe, media społecznościowe, mediowe firmy konsultingowe, agencje marketingowe i badawcze, a także domy mediowe i reprezentanci firm i instytucji zlecających reklamy.

Polityka 42.2017 (3132) z dnia 17.10.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.