O Polityce

Spotkania z Bikont

Polityka

Wydawnictwo Czarne, którego nakładem ukaże się najnowsza książka Anny Bikont „Sendlerowa. W ukryciu” – już za tydzień do kupienia z POLITYKĄ w kioskach i salonach prasowych – zaprasza na dwa spotkania z autorką: czwartek 26 października, godz. 18.00, Żydowskie Muzeum Galicja, Dajwór 18, Kraków. Spotkanie poprowadzi Wojciech Bonowicz. Poniedziałek 30 października, godz. 18.30, Klubokawiarnia w Muzeum Żydów Polskich POLIN, Anielewicza 6, Warszawa.

Polityka 42.2017 (3132) z dnia 17.10.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.