O Polityce

Salony POLITYKI w stereo i kolorze

Od lewej: Daniel C. Dennett, Julian Barbour, Gregory Chaitin, Freeman Dyson, Charles H. Bennett, Artur Ekert Od lewej: Daniel C. Dennett, Julian Barbour, Gregory Chaitin, Freeman Dyson, Charles H. Bennett, Artur Ekert Karol Jałochowski / Polityka

Jesienią zapraszamy naszych czytelników na bliskie spotkania z najwybitniejszymi umysłami epoki, znanymi z naszych łamów – w Warszawie, Lublinie i Krakowie. Stają się one możliwe dzięki życzliwości lubelskiego Centrum Spotkania Kultur (CSK) oraz współpracy z Projektem Avant.

Na zaproszenie Avantu po raz pierwszy do Polski przyjedzie wybitny filozof umysłu Daniel C. Dennett, jako jeden z gości konferencji „Trends in Interdisciplinary Studies” (20–22 października, Lublin), współfinansowanej ze środków MNiSW.

Polityka 42.2017 (3132) z dnia 17.10.2017; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.