O Polityce

O Polsce i Europie w Kielcach

Redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński, europosłanka Róża Thun i prowadzący debatę poseł Artur Gierada Redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński, europosłanka Róża Thun i prowadzący debatę poseł Artur Gierada materiały prasowe

W piątek 20 października o miejscu Polski w Unii Europejskiej, kwestiach wspólnej integracji i roli społeczeństwa dyskutowali przedstawiciele świętokrzyskiego Klubu Obywatelskiego. W debacie z kielczanami udział wzięli europosłanka PO Róża Thun oraz Jerzy Baczyński, redaktor naczelny POLITYKI. UE jest stosunkowo młodą organizacją, która gwałtownie się rozwija. Pozycja Polski w jej strukturach zależy przede wszystkim od chęci współpracy i integracji – mówiła eurodeputowana. Nawet jeśli Unia rezygnuje obecnie z przymusowych kwot relokacji, brak solidarności nigdy nie jest słuszny.

Polityka 43.2017 (3133) z dnia 24.10.2017; Do i od Redakcji; s. 89
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.