O Polityce

Wolność, równość, wyobraźnia!

Polityka

W warszawskim Teatrze Powszechnym 18–19 listopada odbędzie się Forum Przyszłości Kultury pod hasłem „Wolność, równość, wyobraźnia” (więcej na: forumprzyszloscikultury.pl). W rok po Kongresie Kultury 2016 – piszą organizatorzy – spotkamy się ponownie, by kontynuować dyskusję o kulturze, Polsce, Europie i świecie. Forum poprzedzi cykl debat organizowanych w całej Polsce. W najbliższym czasie zapraszamy:

6 listopada, godz. 18.00, Teatr Powszechny w Warszawie

Spotkanie pod hasłem „Kultura na prowincji” będzie kontynuacją debaty rozpoczętej podczas Kongresu Kultury 2016.

Polityka 44.2017 (3134) z dnia 30.10.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.