O Polityce

POLITYKA liderem po III kwartałach 2017 r.

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w pierwszych trzech kwartałach 2017 r. Z wynikiem 111,4 tys. egz. była jedynym tytułem, który przekroczył granicę 110 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy. Na drugim miejscu ze średnią sprzedażą 99 tys. egz. znalazł się „Newsweek”. Sprzedaż pozostałych tygodników społeczno-politycznych nie przekroczyła granicy 65 tys. egz. Tygodnik „Sieci Prawdy”, który uplasował się na trzecim miejscu w zestawieniu, sprzedawał średnio 64,5 tys.

Polityka 48.2017 (3138) z dnia 28.11.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.