O Polityce

POLITYKA

POLITYKA liderem sprzedaży

W styczniu 2018 r. POLITYKA jako jedyny tygodnik opinii przekroczyła granicę 100 tys.  średnio sprzedanych egzemplarzy. W styczniu 2018 r. POLITYKA jako jedyny tygodnik opinii przekroczyła granicę 100 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy. Polityka
Polityka

Miło nam poinformować, że – podobnie jak w całym ubiegłym roku – również w pierwszym miesiącu 2018 r. POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce. Jak wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy średnia sprzedaż naszego tytułu w styczniu br. wyniosła 102 tys. egzemplarzy, a POLITYKA jako jedyny tygodnik z segmentu przekroczyła granicę 100 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy.

Na drugim miejscu zestawienia ZKDP, ze średnią sprzedażą na poziomie 85 tys.

Polityka 13.2018 (3154) z dnia 27.03.2018; Do i od Redakcji; s. 104
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.