O Polityce

Związki boją się rewolucji – wynika z debaty zorganizowanej w POLITYCE

Debata zorganizowana w redakcji POLITYKI. Debata zorganizowana w redakcji POLITYKI. Polityka

To nie jest kraj dla pracowników. W Polsce można znaleźć niemało głosów, że tak właśnie nazywa się od lat nasz największy problem społeczny. A na problemy społeczne machać ręką nie należy. Bo trzeba pamiętać, że słaby, zalękniony i przeładowany robotą pracownik to niemal automatycznie bierny, zniechęcony i wściekły obywatel. A także konsument z cienkim portfelem. W ten prosty sposób problem z pracą staje się kapitalnym wyzwaniem politycznym i barierą ekonomiczną dla rozwoju. Stąd pomysł na zorganizowanie w ubiegłym tygodniu w siedzibie naszej redakcji debaty na ten temat.

Polityka 14.2018 (3155) z dnia 03.04.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.