O Polityce

Zapisz się na „Sektor 3.0”!

„Sektor 3.0”, czyli o nowościach w działaniach społecznych

Polityka

Pod koniec maja (29–30 maja) w ramach festiwalu „Sektor 3.0”, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, w warszawskim Centrum Nauki Kopernik oraz w wybranych lokalizacjach w stolicy odbędą się warsztaty i seminaria poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w działaniach społecznych. Udział mogą w nich wziąć przedstawiciele organizacji non profit, biznesu (w tym start-upów), administracji publicznej, nauki oraz mediów. Motyw przewodni festiwalu to: „Let’s know-how”.

Polityka 17/18.2018 (3158) z dnia 24.04.2018; Do i od Redakcji; s. 146
Oryginalny tytuł tekstu: "Zapisz się na „Sektor 3.0”!"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.