O Polityce

Honorowy Obywatel Warszawy

Warszawa uhonorowała Mariana Turskiego

Hanna Gronkiewicz-Waltz i Marian Turski Hanna Gronkiewicz-Waltz i Marian Turski Leszek Zych / Polityka

Z dumą odnotowujemy, że naszemu przyjacielowi – człowiekowi ze wszech miar wyjątkowemu – Marianowi Turskiemu warszawska rada miasta wręczyła oznakę i tytuł Honorowego Obywatela Miasta Stołecznego Warszawy. Uroczystość odbyła się w dniu szczególnym: w 75. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim, 19 kwietnia 2018 r. Wśród przybyłych gości oprócz prezydent miasta, jej zastępców, radnych, duchownych, parlamentarzystów, przedstawicieli środowisk żydowskich oraz ambasady Niemiec obecna była również ambasador Izraela Anna Azari.

Polityka 17/18.2018 (3158) z dnia 24.04.2018; Do i od Redakcji; s. 146
Oryginalny tytuł tekstu: "Honorowy Obywatel Warszawy"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.