O Polityce

Medal dla Jerzego Baczyńskiego

Odznaczenie dla redaktora naczelnego POLITYKI

Tomasz Miedziński i Jerzy Baczyński Tomasz Miedziński i Jerzy Baczyński Leszek Zych / Polityka

Mamy również zaszczyt poinformować, że redaktora naczelnego POLITYKI Jerzego Baczyńskiego w 75. rocznicę bohaterskiego zrywu w getcie warszawskim Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej wyróżniło medalem honorowym. Jak uzasadniały władze Stowarzyszenia, reprezentowane przez prezesa Tomasza Miedzińskiego, to „wyraz uznania i wdzięczności za okazane nam i reprezentowanej przez nas sprawie życzliwość i zainteresowanie, za walkę z przejawami ksenofobii, nacjonalizmu i antysemityzmu, za kultywowanie humanistycznych wartości w życiu Polaków”.

Polityka 17/18.2018 (3158) z dnia 24.04.2018; Do i od Redakcji; s. 146
Oryginalny tytuł tekstu: "Medal dla Jerzego Baczyńskiego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.