O Polityce

POLITYKA numerem jeden!

Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w lutym 2018 r. – podobnie jak w styczniu br. i całym ubiegłym roku – POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce. Sprzedaż naszego tytułu w drugim miesiącu roku wyniosła średnio 98 tys. egzemplarzy. Na drugim miejscu zestawienia – ze średnią sprzedażą na poziomie 89 tys. egz. – uplasował się „Newsweek Polska”. Na trzecim miejscu zaś – tygodnik „Sieci”, który sprzedawał średnio 50 tys.

Polityka 19.2018 (3159) z dnia 08.05.2018; Do i od redakcji; s. 98

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.