O Polityce

Mądra książka Rotkiewicza

Z dumą odnotowujemy, że książka naszego dziennikarza Marcina Rotkiewicza „W królestwie monszatana. GMO, gluten i szczepionki” (Wydawnictwo Czarne) została wyróżniona w konkursie Mądra Książka 2017 i otrzymała Nagrodę redaktorów strony Mądre Książki.

Organizowany przez Uniwersytet Jagielloński oraz Fundację Popularyzacji Nauki im. Euklidesa plebiscyt ma na celu wyróżnienie najlepszych książek popularnonaukowych, których autorzy dowodzą, że pisać o nauce można pasjonująco i wciągająco.

Polityka 19.2018 (3159) z dnia 08.05.2018; Do i od redakcji; s. 98

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.