O Polityce

Strażnicy RP w Tarnowskich Górach

Spotkanie z prof. Tomaszem Nałęczem

Polityka

Wraz z klubem Pochwała Inteligencji na Górnym Śląsku zapraszamy do Pałacu w Rybnej w Tarnowskich Górach, w którym we wtorek 22 maja 2018 r. o godz. 18 odbędzie się spotkanie z prof. Tomaszem Nałęczem, poświęcone m.in. jego książce „Strażnicy RP. Prezydenci Polski w latach 1989–2017” (do nabycia na: www.sklep.polityka.pl). Wstęp wolny.

Polityka 20.2018 (3160) z dnia 15.05.2018; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Strażnicy RP w Tarnowskich Górach"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.