O Polityce

Copernicus Festival 2018: Przypadek

Copernicus Festival w Krakowie

Polityka

W dniach 22–27 maja zapraszamy do Krakowa na Copernicus Festival, dedykowany w tym roku przypadkowi, który – obok pokrewnych mu pojęć: konieczności i prawdopodobieństwa – odgrywa kluczową rolę w rozmaitych dziedzinach nauki, a także stanowi pożywkę dla najbardziej doniosłych pytań egzystencjalnych. Gośćmi 5. edycji festiwalu będą m.in. Robert H. Frank – ekonomista z Cornell University, publicysta „New York Timesa”, Daniel Gilbert – psycholog z Harvard University, Jean-Pierre Lasota – astronom i fizyk teoretyczny, emerytowany profesor Obserwatorium paryskiego, Adam Zagajewski, Olga Tokarczuk oraz ksiądz profesor Michał Heller.

Polityka 20.2018 (3160) z dnia 15.05.2018; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Copernicus Festival 2018: Przypadek"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.