O Polityce

Zaproszenie na Letnie Ogrody POLITYKI

Letnie Ogrody POLITYKI w Elblagu

Polityka

Tygodnik POLITYKA wraz z Biblioteką Elbląską zapraszają wszystkich elblążan i przyjezdnych na 15. jubileuszową edycję Letnich Ogrodów POLITYKI. Festiwal odbędzie się w dniach 6–9 czerwca na terenie Biblioteki Elbląskiej przy ulicy św. Ducha 3-7.

Impreza, której główną ideą od początku istnienia jest łączenie intelektualnej dyskusji i kulturalnej rozrywki, zmieniała się przez lata. Duże plenerowe koncerty z czasem stały się bardziej kameralne i przeniosły się do zabytkowych wnętrz biblioteki, inne znowu wydarzenia (spektakle teatralne, wystawy) z murów biblioteki wyszły w przestrzeń miejską.

Polityka 21.2018 (3161) z dnia 22.05.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Zaproszenie na Letnie Ogrody POLITYKI"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.