O Polityce

Nasi nominowani do NIKE

Polityka

Z przyjemnością informujemy, że dziennikarka POLITYKI Martyna Bunda znalazła się wśród 20 nominowanych do Nagrody Literackiej Nike 2018 za powieść „Nieczułość”. Nominacje otrzymali również stali felietoniści POLITYKI Renata Lis za esej „Lesbos” oraz Paweł Sołtys, czyli Pablopavo, za opowiadania „Mikrotyki”. Laureatkę lub laureata nagrody poznamy 7 października, ale wszystkim nominowanym już dziś serdecznie gratulujemy.

Polityka 21.2018 (3161) z dnia 22.05.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.