O Polityce

Letnie plany POLITYKI

Polityka

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, zachęcamy Państwa do zmierzenia się z przygotowanymi przez nas łamigłówkami. Niedawno w kioskach ukazał się kolejny „Omnibus wakacyjny”. W lesie, na plaży, pod namiotem, w samolocie – wszędzie można się sprawdzić w zadaniach logicznych i liczbowych, przetestować swoją wiedzę i znajomość słów.

Przez całe lato w kioskach dostępny będzie również „Niezbędnik Współczesny” – premierowe wydanie czasopisma, w którym znajdą Państwo oryginalne teksty cenionych autorów poświęcone najistotniejszym sprawom, problemom oraz wyzwaniom otaczającego nas świata.

Polityka 27.2018 (3167) z dnia 03.07.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.