O Polityce

Letnie plany POLITYKI

Polityka

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, zachęcamy Państwa do zmierzenia się z przygotowanymi przez nas łamigłówkami. Niedawno w kioskach ukazał się kolejny „Omnibus wakacyjny”. W lesie, na plaży, pod namiotem, w samolocie – wszędzie można się sprawdzić w zadaniach logicznych i liczbowych, przetestować swoją wiedzę i znajomość słów.

Przez całe lato w kioskach dostępny będzie również „Niezbędnik Współczesny” – premierowe wydanie czasopisma, w którym znajdą Państwo oryginalne teksty cenionych autorów poświęcone najistotniejszym sprawom, problemom oraz wyzwaniom otaczającego nas świata.

Z kolei za tydzień (11 lipca) do POLITYKI dołączymy nagrodzone tegorocznym Oscarem w kategorii film nieanglojęzyczny dzieło Sebastiána Lelio „Fantastyczną kobietę” (premiera na DVD).

W lipcu pod hasłem: Książka dla dzieci na wakacje! razem z naszym tygodnikiem można będzie nabyć dwa tytuły przeznaczone dla młodszego czytelnika. Już dziś dostępna jest książka Astrid Lindgren „Rasmus i włóczęga” – historia małego sieroty, który podczas włóczęgi po Szwecji przeżywa szalone przygody i znajduje dom. Z kolei 25 lipca dołączymy do POLITYKI „Gelsomino w Kraju Kłamczuchów oraz Historyjki o Alicji, która zawsze wpadała w kłopoty”, czyli brawurowe opowieści włoskiego mistrza pióra Gianniego Rodariego.

Nie zapominamy także o miłośnikach historii, psychologii i nauki. Do nich skierowana jest specjalna oferta, łącząca nasz tygodnik z archiwalnymi, bogato ilustrowanymi wydaniami specjalnymi POLITYKI.

18 lipca proponujemy pakiet POLITYKI i Niezbędnika Inteligenta„Postczłowiek”.

Polityka 27.2018 (3167) z dnia 03.07.2018; Do i od redakcji; s. 90
Reklama