O Polityce

Problem z nabyciem POLITYKI? Zamów prenumeratę pakietową

Polityka
Prenumerata daje pewność otrzymania zarówno każdego drukowanego wydania POLITYKI, jak również dostępu do niej w wersji cyfrowej.

Drodzy Czytelnicy, docierają do nas sygnały o problemach z nabyciem POLITYKI w kioskach i punktach sprzedaży obsługiwanych przez Ruch SA. Sytuacja ma dotyczyć głównie mniejszych miejscowości. Na bieżąco staramy się reagować na wszystkie Państwa powiadomienia w tej sprawie. Dlatego jeśli spotkali się Państwo z taką sytuacją, prosimy o sygnał na adres dystrybucja@polityka.pl lub o kontakt telefoniczny 22 451 61 65.

Dla wszystkich z Państwa, którzy już mieli problemy z zakupem POLITYKI, a chcą mieć pewność cotygodniowej lektury naszego tygodnika, przygotowaliśmy specjalną ofertę prenumeraty pakietowej: POLITYKI drukowanej połączonej z dostępem do wszystkich treści oferowanych przez Politykę Cyfrową. Prenumerata daje pewność otrzymania zarówno każdego drukowanego wydania POLITYKI, jak również dostępu w wersji cyfrowej nie tylko do najnowszego numeru naszego tygodnika już od wtorkowego popołudnia, ale także do wersji online wydań specjalnych POLITYKI.

Teraz cena prenumeraty pakietowej jest taka sama jak cena prenumeraty wydania drukowanego!

Prenumeratę można zamówić w Sklepie POLITYKI.

Reklama
Reklama