O Polityce

POLITYKA niezmiennie liderem!

Polityka

Z satysfakcją informujemy, że w pierwszym półroczu 2018 r. POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce – średnia sprzedaż naszego tytułu wyniosła w tym czasie (łącznie z wersją na Kindle) ponad 100 tys. egzemplarzy.

W zestawieniu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy drugie miejsce kolejny raz zajął „Newsweek”, który sprzedawał średnio 87 tys. egz. Na trzecim miejscu, ze średnią sprzedażą na poziomie 47 tys. egz., uplasował się tygodnik „Sieci”.

Polityka 35.2018 (3175) z dnia 28.08.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.