O Polityce

Debaty POLITYKI

Z POLITYKĄ o świętowaniu niepodległości i metropoliach

Filharmonia w Szczecinie Filharmonia w Szczecinie UM Szczecin

O niepodległości w Szczecinie 12 września debatować będą Piotr Krzystek, prezydent miasta, Marcin Galicki z portalu Wspieram.pl, Roman Czejarek, radiowiec, oraz Anita Agnihotri, pochodząca z Indii, ale mieszkająca w Polsce od 35 lat restauratorka, zeszłoroczna zdobywczyni tytułu Szczecinianka Roku. Będą rozważać, jak powinno wyglądać świętowanie 100-lecia niepodległości w mieście, które 100 lat temu nie było nawet polskie, a po drugiej wojnie szukało własnej tożsamości? Co i jak mogłoby zjednoczyć mieszkańców we wspólnym celebrowaniu tego wydarzenia?

Polityka 36.2018 (3176) z dnia 04.09.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Debaty POLITYKI"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.