O Polityce

POLITYKA na Festiwalu Skrzyżowanie Kultur

Jak co roku, serdecznie zapraszamy na warszawski Festiwal Skrzyżowanie Kultur. Szczególnie polecamy spotkanie 18 września - POLITYKA prezentuje: Afryka wydaje się w Polsce.

Rozmowę o współcześnie tworzonej muzyce afrykańskiej z wydawcami Mikołajem Kierskim (Basy Tropikalne) i Piotrem Cichockim (1000Hz) poprowadzi red. Bartek Chaciński, szef działów Kultura oraz Ludzie i style tygodnika POLITYKA.

Spotkanie odbędzie się w klubie festiwalowym przy Pałacu Kultury i Nauki we wtorek 18 września o godz. 18.30 (wstęp wolny). Więcej informacji o festiwalu i jego programie na stronie: festival.warszawa.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama