O Polityce

Nagroda za dzielność obywatelską

Nagroda im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego

Fundację im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego zarejestrowano w sierpniu 2017 r. Założyła ją grupa przyjaciół Janki i Jurka, którzy uznali, że przyzwoitość, z jakiej Janka i Jerzy byli znani, wierność swoim przekonaniom i odwaga obywatelska to wartości, które warto promować. Chcielibyśmy mieć więcej Janek i Jurków. Kontynuujemy więc nagrodę im. Jerzego Zimowskiego, przyznawaną od 2008 r. przez Instytut Spraw Publicznych. I od zeszłego roku, kiedy w pierwszej edycji nagrodziliśmy bp. Tadeusza Pieronka i Fundację Akcja Demokracja, przyznajemy nagrodę imienia obojga Małżonków.

Polityka 40.2018 (3180) z dnia 02.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Nagroda za dzielność obywatelską"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.