O Polityce

Debata POLITYKI

„Sopot miasto otwarte, miasto przyjazne” - zapraszamy na debatę

Polityka

„Sopot miasto otwarte, miasto przyjazne” – to tytuł debaty, jaka 10 października odbędzie się w Sopocie. Renata Birtus ze stowarzyszenia Nasz Przyjazny Dom; Joanna Cichocka-Gula, wiceprezydentka miasta; Piotr Harhaj z Centrum Organizacji Pozarządowych; Aleksandra Maj z Centrum Integracji Społecznej oraz Przemek Staroń, psycholog i terapeuta, autor programu „Sopot jasna strona nocy” rozmawiać będą o tym, co Sopot już robi i co zamierza jeszcze zrobić, by osoby wykluczone ze względu na wiek, niepełnosprawności, status ekonomiczny lub etniczny były pełnoprawnymi mieszkańcami miasta, mogły korzystać z jego oferty i zaspokajać swoje potrzeby.

Polityka 40.2018 (3180) z dnia 02.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Debata POLITYKI"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.