O Polityce

Polcul za zaangażowanie

Ewa Siedlecka nagrodzona

Polityka

Z przyjemnością informujemy, że dziennikarka POLITYKI Ewa Siedlecka otrzymała wyróżnienie fundacji Polcul. Założona w Australii w 1980 r. przez mieszkającego tam działacza społecznego i publicystę paryskiej „Kultury” Jerzego Bonieckiego fundacja wyróżniła Ewę Siedlecką za „wieloletnią działalność budowania społeczeństwa obywatelskiego w Polsce poprzez pełną zaangażowania twórczość dziennikarską; w szczególności obrony państwa prawa”. W tej edycji wyróżnienia takie dostało jeszcze dziesięć innych osób.

Polityka 42.2018 (3182) z dnia 16.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Polcul za zaangażowanie"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.