O Polityce

Wiatr od morza dla Martyny

Nasza koleżanka, Martyna Bunda, nagrodzona

Martyna Bunda Martyna Bunda Mateusz Słodkowski/trojmiasto.pl

Z dumą odnotowaliśmy, że debiutancka książka naszej koleżanki, dziennikarki działu społecznego Martyny Bundy pt. „Nieczułość” została nagrodzona Pomorską Nagrodą Literacką „Wiatr od morza”. Pomorską nagrodę przyznano w tym roku po raz pierwszy, a powieść Martyny wyróżniono w kategorii Literacka Książka Roku.

Polityka 43.2018 (3183) z dnia 23.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Wiatr od morza dla Martyny"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.