O Polityce

W gronie nominowanych

Nasz kolega, Grzegorz Rzeczkowski, nominowany

Polityka

Miło nam też poinformować, że nasz kolega, dziennikarz śledczy Grzegorz Rzeczkowski znalazł się wśród 11 nominowanych do Nagrody Radia Zet im. A. Woyciechowskiego 2018. Wyróżniono go za cykl artykułów śledczych wskazujących na ingerencję Rosji w politykę suwerennych krajów. Zwycięzcę poznamy 14 listopada podczas uroczystej gali w warszawskiej Zachęcie. Otrzyma statuetkę i 50 tys. zł nagrody.

Polityka 43.2018 (3183) z dnia 23.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "W gronie nominowanych"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.