O Polityce

POLITYKA wciąż numerem jeden!

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w sierpniu 2018 r. – podobnie jak w lipcu br. – POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce. Średnia sprzedaż naszego tytułu wynosiła w tym czasie 96 tys. egzemplarzy – czyli o 6 tys. egz. więcej niż „Newsweeka” i o 53 tys. egz. więcej niż „Sieci”. Jeszcze bardziej widoczna stała się różnica między sprzedażą POLITYKI a pozostałymi tytułami z segmentu: tygodnik „Do Rzeczy” uzyskał sprzedaż na średnim poziomie 33 tys.

Polityka 44.2018 (3184) z dnia 29.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.