O Polityce

Lublin – następne 100 lat niepodległości

Salon POLITYKI w Lublinie

Uczestnicy Salonu POLITYKI w Lublinie. Uczestnicy Salonu POLITYKI w Lublinie. Sylwia Skotnicka

Chcemy miasta otwartego, różnorodnego, walczącego z dyskryminacją; miasta zasobnego, z którym warto wiązać swoją przyszłość – mówili uczestnicy Salonu POLITYKI w Lublinie. Dyskusję „Niepodległość – następne 100 lat. Miasto, Polska, Europa, Świat” zorganizowaliśmy wspólnie z Wydziałem Politologii UMCS. Spotkaliśmy się 7 listopada, w 100. rocznicę powstania Tymczasowego Rządu Ludowego Ignacego Daszyńskiego, w historycznej auli – miejscu obrad pierwszego rządu odradzającej się Rzeczpospolitej.

Polityka 46.2018 (3186) z dnia 13.11.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Lublin – następne 100 lat niepodległości"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.