O Polityce

Szanowni Czytelnicy!

W kioskach Ruchu już nas nie ma. Gdzie szukać POLITYKI?

Polityka
W kioskach Ruchu będzie brakować POLITYKI. Znajdziecie nas w punktach sprzedaży innych dystrybutorów.

Od kilku miesięcy informowaliśmy na naszych łamach o ograniczeniu liczby egzemplarzy POLITYKI trafiających do kiosków i innych punktów sprzedaży obsługiwanych przez Ruch SA. Zmniejszenie nakładów POLITYKI od września 2018 r. w Ruchu SA wynikało z faktu, że ten drugi co do wielkości dystrybutor prasy w Polsce nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych. Rosnący, wielomilionowy dług Ruchu SA wobec naszego wydawnictwa oraz brak bieżących płatności za aktualne, sprzedane numery POLITYKI, dwutygodnika FORUM i nasze wydania specjalne zmusił nas do faktycznego zawieszenia współpracy z Ruchem SA, z wyjątkiem dostarczania egzemplarzy zamówionych przez naszych czytelników w ramach prenumeraty.

Polityka 50.2018 (3190) z dnia 11.12.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Szanowni Czytelnicy!"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.