O Polityce

Marian Turski z medalem 700-lecia Miasta Lublin

Marian Turski Marian Turski Leszek Zych / Polityka
Medal 700-lecia Miasta Lublin ma charakter okolicznościowy i obecnie jest najwyższym odznaczeniem godnościowym w dyspozycji Prezydenta Miasta.

Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk oraz Rektor Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej prof. dr hab. Stanisław Michałowski zapraszają do udziału w uroczystości wręczenia redaktorowi Marianowi Turskiemu Medalu 700-lecia Miasta Lublin i Medalu Amicis Universitatis Mariae Curie-Skłodowska.

Uroczystość odbędzie się 14 stycznia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w Trybunale Koronnym w Lublinie (ul. Rynek 1). Organizatorami wydarzenia są: dr Krzysztof Żuk, prezydent miasta i prof. dr hab. Stanisław Michałowski, rektor Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Medal Amicis Universitatis Mariae Curie-Skłodowska – „Zasłużony dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej” przyznawany jest przez Senat Akademicki. Jest formą wyrażenia wdzięczności i uhonorowaniem wieloletniej współpracy z uniwersytetem.

Z inicjatywą uhonorowania redaktora Mariana Turskiego wystąpił Wydział Politologii, biorąc pod uwagę wieloletnią współpracę Redaktora w ramach kapituły stypendium im. Leopolda Ungera.

Medal 700-lecia Miasta Lublin ma charakter okolicznościowy i obecnie jest najwyższym odznaczeniem godnościowym w dyspozycji Prezydenta Miasta.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama