O Polityce

Lublin dziękuje Marianowi

Marian Turski udekorowany w Lublinie

Marian Turski prezentuje medal 700-lecia Lublina wręczony przez prezydenta Krzysztofa Żuka. Marian Turski prezentuje medal 700-lecia Lublina wręczony przez prezydenta Krzysztofa Żuka. Piotr Zmelonek / Polityka

Miło nam poinformować, że 14 stycznia 2019 r. nasz redakcyjny kolega i szef działu historycznego z ponadpółwiecznym stażem red. Marian Turski odebrał w Lublinie dwa medale. Jeden z nich to Medal 700-lecia Miasta Lublin, personalizowany specjalnym grawerem, wręczony przez prezydenta miasta Krzysztofa Żuka w dowód uznania za wkład i zaangażowanie w rozwój Lublina oraz zasługi na rzecz jego mieszkańców. A drugi, wręczony przez rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej prof. dr. hab. Stanisława Michałowskiego, to Medal Amicis Universitatis Mariae Curie-Skłodowska.

Polityka 3.2019 (3194) z dnia 15.01.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Lublin dziękuje Marianowi"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.