O Polityce

Instytut in.europa i POLITYKA zapraszają do udziału w czwartej edycji Akademii In.Europa

Spotkanie w ramach II edycji warsztatów. Spotkanie w ramach II edycji warsztatów. Dominika Nowak-Kajtowska / Polityka
15-lecie Polski w Unii Europejskiej i wybory do Parlamentu Europejskiego będą punktem wyjścia do dyskusji podczas wiosennej edycji Akademii in.europa. Uczestnicy będą mieli okazje do debaty z osobowościami świata polityki i mediów, w drugiej części wezmą udział w warsztacie analitycznym. Zgłoszenia już tylko do 10 lutego!

Najbliższą edycję akademii in.europa kierujemy do osób do 30 roku życia, które interesują się Unią Europejską, polityką i zmianami społecznymi, są aktywne politycznie i społecznie. Założeniem Akademii jest także budowanie i wzmacnianie proeuropejskiego środowiska.

Akademia skierowana jest do studentów, absolwentów, działaczy organizacji pozarządowych, think-tanków, sektora prywatnego, urzędników oraz wszystkich zainteresowanych Unią Europejską.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

- zainteresowania polityką krajową i europejską, ruchami społecznymi, aktywizmem
- chęci rozwijania umiejętności analitycznych i wspierania misji proeuropejskiej
- znajomości języka angielskiego
- deklaracji uczestnictwa we wszystkich spotkaniach Akademii
- zaangażowania w inicjatywy in.europa i jej partnerów

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 lutego 2019 roku

Należy wypełnić formularz który znajduje się tutaj: https://goo.gl/forms/9ypPB2DovmaLiIkz2

Ważne terminy:

10.02.2019 Termin nadsyłania zgłoszeń

13.02.2019 Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami

15.02.2019
Wynik rekrutacji

Akademia in.europa trwa od lutego do maja 2019 roku.

Spotkania odbywają się mniej więcej co dwa tygodnie o godz. 17:15 – 20:00 w siedzibie tygodnika POLITYKA, przy ul. Słupeckiej w Warszawie.

Udział w Akademii jest bezpłatny.

Akademia in.europa to inicjatywa Instytutu in.europa, tygodnika POLITYKA, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce.

Projekt finansowany w ramach projektu Erasmus+ Unii Europejskiej.

Zobacz poprzednie edycje akademii: http://ineuropa.pl/akademia-in-europa-trzecia-edycja/

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową: in@ineuropa.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Akademii in.europa znajdziesz pod tym linkiem: http://ineuropa.pl/2019/01/25/wiosenna-edycja-akademii-in-europa-faq/

Powiedzieli o nas:

Bardzo cieszę się, że mogłem brać udział w akademii in.europa. Jest to przede wszystkim doskonała okazja, aby skonfrontować swoje przemyślenia z poglądami uznanych badaczy i praktyków. Ogromną zaletą całego przedsięwzięcia są też dyskusje na ważne i aktualne tematy w gronie osób o często odmiennych poglądach, co jedynie wzbogaca debatę. Bez wątpienia jednak ludzie, którzy tworzą akademię oraz jej uczestnicy są największą wartością dodaną projektu
. – Łukasz Gadzała, absolwent Akademii in.europa

Udział w Akademii in.europa to super doświadczenie. Akademia dała mi możliwość poznania i współpracy z innymi młodymi ludźmi zaangażowanymi w polską i europejską politykę. To, co szczególnie mi się podobało, to fakt, że uczestniczki i uczestnicy to osoby o bardzo różnych profilach i doświadczeniach. Akademia wyposażyła mnie w użyteczną wiedzę z zakresu spraw międzynarodowych i w praktyczne umiejętności analityczne. Utwierdziła mnie też w przekonaniu, aby dalej poszerzać moją wiedzę o mechanizmach działania instytucji unijnych oraz aktywnie działać jako polityczka. – Weronika Sarnowska, absolwentka Akademii in.europa


Akademia in.europa to świetna szkoła warsztatu analitycznego, a przy tym doskonała okazja do spotkania z wybitnymi ekspertami w zakresie spraw europejskich. To również szansa na poznanie fantastycznych ludzi! – Maciej Lipiński, absolwent Akademii in.europa

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama