O Polityce

Trudne debaty

Cykl debat Żydowskiego Muzeum Galicji i Polityki

Żydowskie Muzeum Galicja i tygodnik POLITYKA zapraszają na cykl debat pod hasłem „(Nie)rozłączni. Trudne tematy w relacjach polsko-żydowskich”. Gospodarzem spotkań będzie nasz redakcyjny kolega, wieloletni dziennikarz i publicysta Adam Szostkiewicz. A celem ośmiu comiesięcznych debat ma być obalenie najbardziej utrwalonych i powielanych antysemickich stereotypów, półprawd i tzw. fake newsów, powtarzanych w mediach podczas ostatnich dwóch kryzysów w relacjach polsko-żydowskich.

Polityka 12.2019 (3203) z dnia 19.03.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Trudne debaty"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.