O Polityce

POLITYKA niezmiennie numerem jeden

POLITYKA liderem sprzedaży

Polityka

Miło nam poinformować, że nasz tygodnik nie tylko w ubiegłym roku odnotował najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tytułów w segmencie, ale i bieżący rok rozpoczął z podobnym wynikiem. Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy także w styczniu 2019 r. POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce i z 95 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy zdeklasowała konkurencję, szczególnie tę po prawej stronie. Sprzedaż POLITYKI była większa niż łączna sprzedaż trzech najważniejszych prawicowych tytułów: „Sieci”, „Do Rzeczy” oraz „Gazety Polskiej”.

Polityka 13.2019 (3204) z dnia 26.03.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA niezmiennie numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.