O Polityce

Wiosenne zmiany w POLITYCE

Nowe stanowiska w redakcji POLITYKI

Mariusz Janicki (z lewej) i Łukasz Lipiński. Mariusz Janicki (z lewej) i Łukasz Lipiński. Leszek Zych / Polityka

Wraz z początkiem kwietnia, przy okazji prezentacji nowej odsłony POLITYKI w świecie cyfrowym, redaktor naczelny Jerzy Baczyński poinformował o zmianach wprowadzonych w strukturze naszej redakcji. Mariusz Janicki, dotychczas jeden z dwóch (obok Witolda Pawłowskiego) zastępców Jerzego Baczyńskiego, został powołany na stanowisko pierwszego zastępcy redaktora naczelnego. To nowo utworzona funkcja w strukturze naszego zespołu. Redaktor Janicki pracuje w POLITYCE od 1990 r. Oprócz piastowania stanowiska pierwszego zastępcy redaktora naczelnego jest też kierownikiem działu politycznego i komentatorów, a także członkiem zarządu wydawnictwa Polityka Sp.

Polityka 15.2019 (3206) z dnia 09.04.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Wiosenne zmiany w POLITYCE"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.