O Polityce

Zmarła EWA WYRZYKOWSKA, jedna z najważniejszych osób w redakcji POLITYKI

Ewa Wyrzykowska Ewa Wyrzykowska AD

Ewa nie była dziennikarką, jedynie oddaną czytelniczką gazety, ale w naszym zespole pełniła liczne, bardzo ważne role. Formalnie była szefową działu administracji, czyli grupy osób zajmujących się obsługą redakcji, organizacją wydarzeń firmowych, zarządzaniem naszymi budynkami, transportem, zaopatrzeniem, służbą zdrowia. I dziesiątkami innych spraw, które ekipa Ewy Wyrzykowskiej – a bardzo często Ona sama w pojedynkę – zdejmowała nam z głowy. Ewa pracowała w POLITYCE od ponad 20 lat, przechodząc wraz z zespołem kolejne etapy rozwoju firmy, także kolejne przeprowadzki, w tym do nowego, zbudowanego już pod okiem Ewy, biurowca przy ul.

Polityka 22.2019 (3212) z dnia 28.05.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.