O Polityce

16. Letnie Ogrody Polityki

Zapraszamy na Letnie Ogrody Polityki do Elbląga

Polityka

Tygodnik POLITYKA oraz Biblioteka Elbląska zapraszają wszystkich elblążan i przyjezdnych na 16. edycję Letnich Ogrodów POLITYKI. Festiwal odbędzie się 12–15 czerwca na terenie Biblioteki Elbląskiej (ul. Św. Ducha 3–7). To jedyne tego rodzaju wydarzenie w Elblągu: łączące intelektualne dyskusje z kulturalną dyskusją, zarazem najdłużej funkcjonujące.

W programie tegorocznych Ogrodów znajdą Państwo debaty z udziałem publicystów, artystów i naukowców prowadzone przez dziennikarzy naszego tygodnika.

Polityka 22.2019 (3212) z dnia 28.05.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "16. Letnie Ogrody Polityki"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.