O Polityce

Gala Nagrody Architektonicznej

Laureaci Nagrody oraz prowadzący galę Jerzy Baczyński i Piotr Sarzyński. Laureaci Nagrody oraz prowadzący galę Jerzy Baczyński i Piotr Sarzyński. Teodor Klepczyński

W ubiegłym tygodniu w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach Centrum Praskiego Koneser w Warszawie już po raz ósmy wręczyliśmy Nagrodę Architektoniczną POLITYKI. Ów drugi atut miejsca okazał się szczególnie ważny, ponieważ w gali uczestniczyło ponad dwustu gości: nominujących, członków jury, sponsorów, przedstawicieli środowiska architektonicznego, projektantów, dziennikarzy, laureatów z ubiegłych lat i – rzecz jasna – laureatów tegorocznej Nagrody. Galę poprowadzili redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński oraz Piotr Sarzyński.

Polityka 23.2019 (3213) z dnia 04.06.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.