O Polityce

Już za tydzień Letnie Ogrody POLITYKI

Zapraszamy na Letnie Ogrody Polityki do Elbląga

Polityka

Tygodnik POLITYKA oraz Biblioteka Elbląska serdecznie zapraszają na 16. edycję Letnich Ogrodów POLITYKI. Festiwal odbędzie się 12–15 czerwca na terenie Biblioteki Elbląskiej (ul. Św. Ducha 3–7). Dyskusje i spotkania będą poświęcone aktualnej sytuacji politycznej, transformacji ustrojowej po 1989 r., nauce i polskiej szkole po strajku nauczycieli oraz reformie Anny Zalewskiej.

Rozmowy o aktualnych wydarzeniach to jednak nie wszystko. Mariusz Urbanek, autor fantastycznych biografii, m.

Polityka 23.2019 (3213) z dnia 04.06.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Już za tydzień Letnie Ogrody POLITYKI"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.