O Polityce

Już jest! Omnibus wakacyjny „Polityki”

Polityka
Od ośmiu lat „Polityka” zaprasza do wakacyjnego rozwiązywania łamigłówek o różnym stopniu trudności. 18 czerwca w kioskach pojawi się kolejna edycja Omnibusa.

W lesie, na plaży, pod namiotem, w samolocie – wszędzie można się sprawdzić w zadaniach logicznych, liczbowych, słownych i wiedzowych. Autorem wszystkich zadań jest Marek Penszko, prowadzący łamiblog na polityka.pl.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo podział na tych, którzy lubią zagadki, i tych, którzy ich nie lubią – nie istnieje.

Tegoroczne wydanie liczy 48 stron, można je nabyć na sklep.polityka.pl oraz w salonach prasowych.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama