O Polityce

Ponad 100 TYS. i pierwsze miejsce na pudle

POLITYKA wciąż numerem 1!

W kwietniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. W kwietniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Polityka

Z dumą informujemy, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w kwietniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. I przy okazji zdeklasowała konkurencję, sprzedając średnio ponad 100 tys. egz., czyli więcej niż trzy prawicowe tygodniki opinii łącznie. Na drugim miejscu zestawienia ZKDP znalazł się „Newsweek”, którego średnia sprzedaż wynosiła w tym czasie 78 tys. egz. Tygodnik „Sieci”, który uplasował się na trzecim miejscu w zestawieniu, sprzedawał średnio 42 tys.

Polityka 26.2019 (3216) z dnia 25.06.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Ponad 100 TYS. i pierwsze miejsce na pudle"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.