O Polityce

OKO.press – bilans trzylatka

Portal OKO.press ma trzy lata

Polityka

Prowadzący dziennikarskie śledztwa i sprawdzający fakty portal OKO.press (który POLITYKA u debiutu współtworzyła i wspierała) kończy właśnie trzy lata. W tym czasie zapracował sobie na niemałą popularność. Tylko w maju na jego stronie gościło 1,6 mln użytkowników (tzw. unique users). Również profile OKO.press w mediach społecznościowych cieszą się dużym zainteresowaniem: na Facebooku śledzi je 255 tys. fanów, na Twitterze – 33 tys. W czerwcu 2018 r., po dwóch latach istnienia, OKO.

Polityka 26.2019 (3216) z dnia 25.06.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "OKO.press – bilans trzylatka"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.