O Polityce

Ponad 100 TYS. i pierwsze miejsce na pudle

POLITYKA wciąż numerem 1!

W kwietniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. W kwietniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Polityka

Z dumą informujemy, że w kwietniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. I przy okazji zdeklasowała konkurencję, sprzedając średnio ponad 100 tys. egz., czyli więcej niż trzy prawicowe tygodniki opinii łącznie. Na drugim miejscu zestawienia Związku Kontroli Dystrybucji Prasy znalazł się „Newsweek”, którego średnia sprzedaż wynosiła w tym czasie 78 tys. egz. Tygodnik „Sieci”, który uplasował się na trzecim miejscu, sprzedawał średnio 42 tys.

Polityka 28.2019 (3218) z dnia 09.07.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Ponad 100 TYS. i pierwsze miejsce na pudle"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.