O Polityce

POLITYKA numerem jeden

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

W maju tego roku, z wynikiem 94 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem w segmencie. W maju tego roku, z wynikiem 94 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem w segmencie. Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w maju bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 94 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem w segmencie. Na drugim miejscu – ze średnią sprzedażą 74 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Inne tygodniki zostały daleko w tyle: „Sieci”, który uplasował się na trzecim miejscu w zestawieniu ZKDP, sprzedawał średnio 37 tys.

Polityka 30.2019 (3220) z dnia 23.07.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.